یکی از پركاربرد ترين ابزار هاي آرايشی مربوط به چشم، ريمل است كه نقش مهمی در زيبايی و جذابيت چشم ها دارد. همه‌ افراد دوست دارند مژه‌ هايی بلند و پر پشت داشته باشند و هميشه دنبال بهترین ریمل می گردند تا نتيجه‌ دلخواهشان را به دست آورند.

انواع ریمل

اگر به آرایش چشمان خود اهمیت می‌دهید و می‌خواهید از محصولی باکیفیت استفاده کنید. از انواع ریمل می توان به ریمل حجم دهنده، ریمل بلند کننده، ریمل حالت دهنده و ریمل ضد آب اشاره کرد. اگر می‌خواهید مژه‌ هایتان را تقویت کنید، بهتر است سراغ ریمل‌ های پایه‌ روغنی و ضد آب نروید. اگر اکستنشن مژه دارید، باید دنبال ریمل‌ مخصوص اکستنشن باشید. ریمل‌ های پایه‌ روغنی می‌‌ توانند چسب اکستنشن را در خودشان حل کنند. اگر از لنز تماسی استفاده می‌ کنید هم باید هنگام خرید ریمل وسواس بیشتری به خرج دهید و از بین مدل‌ های مخصوص چشم‌ های حساس انتخاب کنید.

مشکلی که خانم‌ ها در استفاده از بسیاری از ریمل‌ ها دارند این است که مژه‌ های‌ شان پس از استفاده از ریمل به‌ طرز نابهنجاری به هم می‌چسبند. این در حالی است که ریمل حجم دهنده خوب با وجود آن که قدرت حالت‌ دهندگی زیادی دارد مژه‌ ها را به هم نمی‌چسباند و هر مژه در استقلال کامل نسبت به مژه‌ ی کناری طولانی‌ تر جلوه می‌کند.نچسبیدن مژه‌ ها به هم خود عاملی است که موجب می‌شود یک ریمل شناخته شود، چرا که اگر مژه‌ ها به هم بچسبند حجم آن‌ ها در ظاهر کمتر جلوه می‌کند و این چیزی نیست که خانم‌ های استفاده‌ کننده از ریمل آن را خوش بینگارند. در ادامه به شما بهترین ریمل های دنیا که در ایران موجود است را معرفی می کنیم.

بهترين ريمل حجم دهنده و بلند كننده

ریمل الیزاموتیک مدل MAXI LASH،  ریمل حجم دهنده کالیستا بیوتی مدل BB Express،  ریمل حجم دهنده این لی مدل Intense Volumising و  ریمل حجم دهنده ریمل لندن مدل Flash Scandale Eyes از بهترین ریمل های فوق العاده حجم دهنده و بلند کننده هستند.

راهنمای خرید ریمل متناسب با نوع مژه

برای مژه‌ های کوتاه باید از ریمل بلند کننده استفاده کنید مثل ریمل الیزاموتیک مدل MAXI LASH، ریمل سه کاره مای، ریمل حجم دهنده و بلند کننده شون. برای مژه‌ های کوتاه و نازک باید از ریمل حجم دهنده و بلند کننده مثل ریمل حجم دهنده کالیستا بیوتی مدل BB Express، ریمل حجم دهنده این لی مدل Intense Volumising، ریمل حجم دهنده ریمل لندن مدل Flash Scandale Eyes استفاده کنید. برای مژه‌ های بلند از ریمل حجم دهنده مثل ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Wonder Volume، ریمل حجم دهنده مای سری Black Diamond مدل Luxurious، ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour با درب مسی، ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume استفاده کنید.

ریمل چه مارکی خوبه؟ یکی از پركاربرد ترين ابزار هاي آرايشی مربوط به چشم، ريمل است كه نقش مهمی در زيبايي و جذابيت چشم ها دارد. همه‌ افراد دوست دارند مژه‌ هايی بلند و پر پشت داشته باشند و هميشه دنبال يک ريمل عالی می گردند تا نتيجه‌ دلخواهشان را به دست آورند. ریمل محصولی آرایشی است که معمولاً به‌ منظور ضخیم شدن یا افزایش حجم مژه استفاده می‌شود.

ریمل چه مارکی خوبه؟

ریمل مژه به بلند شدن و حالت دار کردن مژه، همچنین حجیم‌ کردن مژه کمک می‌کند. ریمل حجم دهنده و پرپشت کننده به مژه ها مانند مژه مصنوعی حجم زیادی می دهد و فقط با چند حرکت کوتاه و منظم رنگ مشکی نافذی به مژه ها می بخشد. و در فروشگاه اینترنتی ویله برند های برتر حوزه ریمل شامل اسنس، دوسه، گلدن رز، بورژوآ، این‌ لی و … موجود می باشد.

ریمل الیزاموتیک خوبه

 

ریمل های الیزاموتیک در پک های دو عددی عرضه که یکی به عنوان حجم دهنده و دیگری بلند کننده استفاده می شود. برای ساخت ریمل eliza mutik از فرمولاسیون ۱۰۰ درصد ایتالیایی و از بهترین مواد اروپایی که در بسته های ساخت آلمان پر شده، استفاده شده است. و این ریمل بیش از 85 درصد رضایت مشتریان را در پی داشته است. پس می توان گفت که ریمل الیزاموتیک خوبه .

بهترین مارک ریمل ایرانی

ریمل سه کاره مای مدل Infinite، ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Wonder Volume، ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Extend Volume،  ریمل حجم دهنده این لی مدل Intense Volumising از بهترین مارک ریمل ایرانی هستند.