آریان صنعت وقتی برق تمام می شود ، بسیاری از مردم پتو، شمع و لامپ های نفتی را باز می کنند. با این حال ، اگر موتور برق داشته باشید ، ممکن است هنگام بیرون رفتن و راه اندازی آن فقط برای چند دقیقه ناراحت شوید. اگر یکی از آن ها را داشته باشید که به طور خودکار وارد عمل شود، همانطور که می گویند، یک ضربان را از دست نمی دهید. بدیهی است که مجبور نشویم از تجملات راحتی برق مدرن ، مزیت آشکار داشتن موتور برق است. همانطور که گفته شد ، انواع مختلفی وجود دارد که ژنراتورهای خوب را از متوسط متمایز می کند. بعلاوه ، بعضی از موتور برق ها هستند که برخی از ویژگی ها را ندارند و در مجموع گزینه های کمی بدی هستند.

1. قابل حمل
خواه از کمپ زدن لذت ببرید و هم اینکه در یک محل کار از راه دور به برق احتیاج دارید ، یک موتور برق قابل حمل در هر کجا که نیاز دارید برق را تأمین می کند. علاوه بر این ، در مواقع اضطراری ، می توانید موتور برق قابل حمل خود را به خانه یکی از دوستان خود منتقل کنید، تا زمانی که برق روشن نشود ، خانه را ادامه دهید.

گفته شد ، همه موتور برق های قابل حمل مانند دیگران قابل حمل نیستند. وقتی در حال خرید یکی هستید ، باید به دنبال یکی با چرخ باشید. به عنوان مثال چرخ های عقب بزرگ ، یک روش حمل و نقل پایدار را ارائه می دهند. هنگامی که آن را در جای خود قرار دهید ، چرخ ها می توانند در جای خود قفل شوند.

2. خاموش شدن CO
یک موتور برق سوخت را می سوزاند و این سوخت می تواند مونوکسید کربن تولید کند. مونوکسیدکربن یک گاز سمی است. از آنجا که بدون بو و نامرئی است ، می تواند باعث خواب آلودگی و خفگی شما شود قبل از اینکه بفهمید چه اتفاقی می افتد. بهترین موتور برق ها نوعی آشکارساز مونوکسیدکربن دارند که اگر سطح آنها از آستانه خطرناک فراتر رود ، واحد را خاموش می کند.

توجه: اگرچه برخی از موتور برق ها می توانند مونوکسیدکربن را تشخیص دهند و در صورت شروع به بالا آمدن سطح گاز می توانند خاموش شوند ، لازم به یادآوری است که هیچ موتور برقی نباید در خانه کار کند. هر نوع موتوری که سوخت قابل احتراق داشته باشد ، تا حدی مونوکسیدکربن تولید می کند ، بنابراین ایمن ترین قانون این است که اجازه دهید این نوع ماشین ها کار خود را در خارج انجام دهند.
3. شروع خودکار
یک موتور برق دستی از طریق کشیدن سیم شروع می شود. یک تولید کننده با دکمه شروع به همان راحتی که به نظر می رسد آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید فشار دادن یک دکمه است. همانطور که گفته شد ، بهترین موتور برق که بار الکتریکی سیستم را کنترل می کند. وقتی آن سیستم قطع شود ، به طور خودکار شروع به کار می کند. اگر تجهیزات پزشکی دارید این نوع موتور برق ها برای شما حیاتی هستند. 

موتور برق های دستی یا دکمه ای ممکن است در هزینه شما صرفه جویی کنند ، اما ممکن است در هنگام طوفان وقتی برای شروع کار در باران می جنگید ، آنها را دردسر ساز کنید. علاوه بر این ، اگر مجبور شوید در شرایط خطرناک مانند طوفان بیرون بروید ، ممکن است نتوانید به صورت دستی موتور برق را راه اندازی کنید. در این حالت ، حداقل باید یکی را با یک فشار دکمه تهیه کنید. در هر صورت ، در چنین زمان هایی ، از لوکس بودن یک موتور برق با سیستم شروع خودکار بسیار قدردانی خواهید کرد.

4. خروجی ها
یک موتور برق برای تأمین انرژی وسایل خانگی طراحی شده است و اکثر لوازم خانگی به خروجی دوشاخه نیاز دارند. در نتیجه ، شما باید به دنبال یک مولد با چهار تا شش خروجی باشید. کمتر خروجی شما را مجبور می کند تا بین وسایل مهم مانند یخچال ، فریزر یا رادیو اولویت بندی کنید. یک ژنراتور با تعداد زیادی فروش خروجی ، لوازم مهم شما را روشن نگه می دارد و در عین حال به شما امکان می دهد تا به تعداد معینی از تجملات الکتریکی در زمانی دسترسی پیدا کنید که استرس در حالت ایده آل حداقل باشد.

5. اینورتر
اینورتر برق مستقیم (DC) را برای دستگاه هایی مانند لپ تاپ ، دستگاه های پزشکی یا هر وسیله حساس دیگری که می تواند در اثر جریان متناوب آسیب ببیند تأمین می کند. اگرچه موتور برقی که جریان متناوب تولید می کند می تواند با موفقیت یک لپ تاپ را اجرا کند ، اما شما ممکن است دستگاه خود را خراب کنید. 

6. نمایش می دهد
سنج در هر نوع دستگاه به شما کمک می کند تا عملکرد و منابع آن را کنترل کنید. بارزترین اندازه گیری یک گاز سنج خواهد بود زیرا نشان دهنده میزان باقی مانده سوخت اولیه مورد نیاز برای روشن نگه داشتن موتور برق است. با این حال ، مسلماً روغن سنج مهمترین است زیرا روغن کم می تواند یک موتور را توقیف کند و برای همیشه آن را خراب کند.

نمایشگرهای مختلف نیز مهم هستند. به عنوان مثال ، یک نمایشگر وات اطلاعاتی را در مورد کل وات مورد استفاده و / یا باقی مانده ارائه می دهد. این نوع اطلاعات می تواند به شما کمک کند تا ارزیابی کنید که آیا منابع الکتریکی دستگاه یا دستگاه دیگری را دارید یا خیر.